03 Şubat 2016 Yazarı omer 77

Cartoni JibO

Cartoni JibO,  Yeni portatif 3 aşamalı Cartoni JibO, 20kg kapasitesiyle her işe yatkın ve en uygun fiyatlı Jib olacak şekilde tasarlanmıştır.

P102-JibO-with-Focus-HD-02LR
P102-JibO-detail-01LRCartoni JibO’ya özel tasarım 3 parçalı kurulum sayesinde 3 dakikanın altında kurulum ve söküm süresiyle işletmelere büyük kolaylık sğlanmıştır. JibO, pan ve tilt hareketi veren klasik video kafalarına diyagonal ve dikey hareketleri de kazandırmıştır. Bu yeni, sadece 15kg ağırlığındaki hafif Jib 120cm ye kadar küçülebilir ve 172mm maksimum uzunluğuyla mutlak zemin seviyesinden 2m yüksekliğe kadar çekim imkanı yaratır. Standardt olarak 20kg denge ağırlığının takılı olduğu arka kolun uzunluğu ayarlanarak kameranın tam dengeye alınması sağlanır. Ön teleskopik kol ise JibO’nun geniş seçeneklerle her türlü çekim ortamında ve gereksinimlerinde  çalışabilmesini sağlar. Pan Tilt kafası, ihtiyaç doğrultusunda dik, alt ve yan olarak kola tutturulabilir. T Bar aksesuarı aracılığıyla  kamera ve lens uzaktan kumandalarının rahat yerleşimi mümkün olamktadır. JibO her standart 100mm çanaklı tripod ile kolaylıkla kullanılabilir. Ancak daha ağır kurulumlar için Mitchell düz tip bağlantı aksamları da bulunmaktadır. Diğer bir faydalı özelliği de güvenli kurulum için düşünülmüş yatay kilit mekanizmasıdır.
 
JibO FocusHD gibi standart tip kafalarla kullanıldığı gibi Spinhead modeli 360° tilt ve pan özelliği olan özel efekt kafalarıyla da mükemmel bir uyumluluk gösterir.
P102-JibO-with-SmartHeaD-03HR
 
 
 
 
Yük kapasitesi : 20kg
Ağırlık : 15kg
Pan açısı: 360°
Min uzatma: 1.2 m
Max uzatma: 1.72 m
Bowl base : 100 mm

 

Daha fazla bilgi için, lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.