Canon XF205
06 Şubat 2016 Yazarı omer 0

Canon XF205 Full HD 4:2:2 Kamera

Canon XF205 Full HD 4:2:2 Kamera; Zengin özelliklere sahip bu kompakt video kamera sayesinde şaşırtıcı görüntüler yakalayıp paylaşabilirsiniz

Üst düzey görüntü kalitesi, kolay entegrasyon ve dual format kaydı sunan XF205 video kamera HD içerik oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Zengin özelliklere sahip ancak kompakt olan bu video kamera güçlü bir profesyonel araçtır.

XF205, olağanüstü görüntüler sağlayan gelişmiş bir kamera sistemine ve tüm çekim durumlarına uygun hıza sahiptir. XF205’in 20x zum özellikli 26,8 mm geniş açılı lensi, harekete daha fazla yaklaşmanızı sağlarken Dinamik Optik Görüntü Sabitleme mükemmel sabit görüntüler sunmak için 5 yöndeki titremeyi dengeler.

XF205’in Canon HD CMOS Pro sensörü, düşük ışıkta bile çarpıcı görüntü kalitesi sunan DIGIC DV 4 işlemcisiyle üst düzey dinamik aralığını ve gerçekçi renk üretimini birleştirir. Geniş DR Gama aşırı pozlamayı azaltmaya yardımcı olurken kızılötesi çekim modu sayesinde kamera geceleri kolayca kullanılabilir (vahşi yaşam videografi uzmanları için ideal).

Görüntü kalitesi, desteklenen 4 kanallı Doğrusal PCM ses kaydı gibi gelişmiş ses işlevleriyle tamamlanmaktadır.

XF205 dual format kaydı; esneklik, hız ve veri güvenliği sağlar. Çekimler aynı anda iki farklı formatta alınıp anında yedeklenebilir ve teslim seçenekleri değiştirilebilir. Full HD görüntüler, yayın standardında 50 Mb/sn MPEG2 codec kullanılarak iki CF karta kaydedilebilirken MP4 sürümü, bir SD karta Full HD veya habercilik gibi uygulamalardaki hızlı dosya aktarımı için ideal olan düşük çözünürlükte kaydedilebilir. Düşük çözünürlüklü proxy dosyaları akıllı telefon gibi başka bir cihazla doğrudan paylaşılabilir.

  • Şaşırtıcı uzun mesafeli çekimler için 20x, f/1,8 geniş açılı zum lens
  • HD CMOS Pro sensörü düşük ışıkta bile üst düzey görüntü kalitesi sunar
  • 3 halkalı lens kullanımı ve dönebilen sap ile kompakt ve hafif tasarım
  • OLED ekran ve 1,23 milyon noktalı vizör hassas görüntüleme sağlar
  • Yerleşik Wi-Fi veya Ethernet ile içerikleri kolayca paylaşın; proxy dosyalarını doğrudan diğer cihazlara kaydedin
  • Dual format kaydı: yayın standardında 50 Mb/sn MPEG2 codec, ayrıca HD veya SD olarak MP4
  • Çoklu kamera entegrasyonu için Genlock, Timecode ve 3G-SDI terminalleri
  • Geniş DR gama aşırı pozlamayı önlemeye yardımcı olur
  • 4 kanallı ses kaydı, 2 XLR girişi
  • Gelişmiş IR lambası ile kızılötesi çekim modu

Daha fazla bilgi için lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.