01 Ocak 2016 Yazarı omer 0

Cartoni Focus-8 Tripod

Cartoni Focus-8 Tripod 0-8kg aralığında yer alan tüm kameralar için tasarlanmış dünyanın ilk ve tek kafasıdır.

Son derece kompakt, hafif ve yenilikçi bir kafa olan Cartoni Focus HD’de hem pan hem tilt üzerinde bulunan sürekli ayarlı akışkan titreşim söndürme sistemiyle birlikte 0-8kg arası bütün DV ve ENG kameraları dengeleyebilecek güçte, CARTONI patentli benzersiz bir değişken karşıtdenge (Counterbalance) mekanizması bulunmaktadır. Ekipmanınız dilerseniz hafif bir DSLR, dilerseniz DV klasmanında aksesuar yüklü profesyonel bir video kamerası olsun farketmez. Cartonic Focus-8 eşsiz ve yanına yaklaşılmaz performans / fiyat oranı ve benzersiz 5 yıl Cartoni fabrika garantisiyle uzun yıllar yanınızda eksik etmeyeceğiniz mükemmel bir Kamera Destek Sistemidir.

Cartoni Focus-8 kafasıyla birlikte bir “quick release” kayar kamera bağlantı adaptörü, su terazisi ve ayarlı pan kolu da verilmektedir.

Cartoni Focus-8 +/-90 derecelik tilt aralığının tamamında aynı mükemmel tepkimeyi vermektedir.

Cartoni Focus-8 tüm 75mm küresel tabanlı tripodlar ve destek sistemleri ile tam uyumludur. Üstün dayanıklılık ve kullanım kolaylığı Cartoni Focus-8 günümüz kameramanının ve video belgeselcisinin bir numaralı tercihi yapmıştır.

Teknik Özellikleri:

 

Minimum Payload Capacity 0 kg
Maximum Payload Capacity 8 kg
18 lbs
Weight 1.8 kg
4.0 lbs
Bowl Diameter 75 mm
Fluid Drag Continuous
Counterbalance Continuous
Pan Range 360°
Tilt Range +/-90°
Temperature Range -40°/+60°

Daha fazla bilgi için, lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.