01 Ocak 2016 Yazarı omer 0

Cartoni Focus-12 Tripod

Cartoni Focus-12 Tripod 0-12kg aralığında yer alan tüm kameralar için tasarlanmış dünyanın ilk ve tek kafasıdır.

Son derece kompakt, hafif ve yenilikçi bir kafa olan Cartoni Focus-12’de hem pan hem tilt üzerinde bulunan sürekli ayarlı akışkan titreşim söndürme sistemiyle birlikte 0-12kg arası bütün ENG ve EFP klameraları dengeleyebilecek güçte, CARTONI patentli benzersiz bir değişken karşıtdenge (Counterbalance) mekanizması bulunmaktadır. Ekipmanınız dilerseniz hafif bir DSLR, dilerseniz HPX371 klasmanında aksesuar yüklü profesyonel bir video kamerası olsun farketmez. Cartonic Focus-12 eşsiz ve yanına yaklaşılmaz performans / fiyat oranı ve benzersiz 5 yıl Cartoni fabrika garantisiyle uzun yıllar yanınızda eksik etmeyeceğiniz mükemmel bir Kamera Destek Sistemidir.

Cartoni Focus-12 +/-90 derecelik tilt aralığının tamamında aynı mükemmel tepkimeyi vermektedir.

Cartoni Focus-12 tüm 100mm küresel tabanlı tripodlar ve destek sistemleri ile tam uyumludur. Üstün dayanıklılık ve kullanım kolaylığı Cartoni Focus-12’yi günümüz haber kameramanının ve video belgeselcisinin bir numaralı tercihi yapmıştır.

Türkiye’deki mükemmel servis organizasyonu ve yaygın kullanımı ile Cartoni Focus-12 zorlu profesyonel işlerde akla ilk gelecek en güvenilebilir fluid kafadır.

Minimum Payload Capacity 0 kg
Maximum Payload Capacity 12 kg
26 lbs
Weight 2.5 kg
5.5 lbs
Bowl Diameter 100 mm
Fluid Drag Continuous
Counterbalance Continuous
Pan Range 360°
Tilt Range +/-90°
Temperature Range -40°/+60°

Daha fazla bilgi için, lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.