26 Kasım 2016 Yazarı omer 0

Yuneec Breeze 4K Drone

Yuneec Breeze 4K Drone ; Havadan görüntüleme

Uçan Kameranız

Breeze, sizin aklınızdaki uçan kamera düşünülerek dizayn edildi. Hem rahat hem de kompakt olan Breeze, Breeze Cam uygulaması ile iOS veya Android cihazınız tarafından kontrol edilir ve 1 kilolanın biraz altında bir ağırlığa sahiptir. Hava fotoğraflarını ve videolarınızı günlük maceralarınızı zahmetsizce yakalayın - ve çarpıcı 4K Ultra Yüksek Çözünürlükte çalışın. Breeze'yi kutudan çıkarın ve uçmasına izin verin.

Karmaşık Çekimler Kolayca
Eşsiz çekimler yapmak için uçan kameranın beş otomatik uçuş modundan birini kullanın. Aksiyon spor maceralarınızın havadan çekimlerini çekebilmek için kendini ve yörünge modlarını kullanarak etkileyici  hava fotoğrafları ve videoları çekin veya Follow Me modunu kullanın. Daha önce tecrübeli pilotlara ihtiyaç duyacak olan çekimlere bir düğmeye basarak ulaşılabilir. Anı yaşayın ve Breeze'in işi yapmasına izin verin.

Önce Güvenlik
Breeze, optik akışa ve kızıl ötesi konumlandırma sensörlerine sahiptir ve bu sensörler hem iç hem de dış mekanlarda konumunu korumasına ve her zaman güvende olmasına olanak tanır. Ortamınız ne olursa olsun, Breeze’in sürüklenmeyeceğini bilerek rahatlıkla uçabilirsiniz. Buna ek olarak, otomatik iniş ve otomatik eve dönüş özelliği vardır – uçuş deneyimi gerekmez.

Süper Resim Kalitesi
Nefes kesici 4K Ultra Yüksek Çözünürlüklü ve son derece net 13 megapiksel çözünürlüklü özelliklere sahip olan Breeze, dronların boyutunun iki katı kadar yetenekli. Akıllı cihazınızda uçuşunuzun canlı 720 HD akışının keyfini çıkarın.

Sosyal Medya Bağlantısı

Breeze ile fotoğraf ve video çektiğinizde, en sevdiğiniz sosyal medya aracılığıyla indirme ve paylaşma işlemi hızlı ve kolaydır. Paylaşmak istediğiniz fotoğrafı veya videoyu seçin ve paylaşmak istediğiniz sosyal paylaşım ağını seçin. Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Whatsup'a  kişiselleştirilen bir mesaj yazabilir ve anında paylaşabilirsiniz; hepsi de uygulama arayüzünden ayrılmadan. Bu kadar basit.

Teknik Özellikler

Aircraft

DIMENSIONS 196 x 196 x 65 mm
TAKE-OFF WEIGHT 385 g
BATTERY 3S 11,1 V 1150 mAh LiPo
FLIGHT TIME up to 12 minutes
MAXIMUM FLYING HEIGHT 80 m
MAXIMUM HORIZONTAL SPEED 5 m/s (limited by software)
MAXIMUM CLIMBING SPEED 1 m/s

Camera

WORKING TEMPERATURE 0°C – 40°C
SENSOR 1/3.06 CMOS
EFFECTIVE PIXELS 13 Megapixel
PHOTO RESOLUTION 4K – 4160 x 3120 pixels (13 MP)
FOV 117°
SHUTTER SPEED 1/30 – 1/8000s
WHITE BALANCE auto, sunny, sunrise, sunset, cloudy, tungsten light, glowing, disabled

Controller

DIMENSION 106 x 104 x 59 mm
WEIGHT 189 g
WORKING TEMPERATURE -20 – 65°
CHARGING TIME 2 – 3 h
PLATFORMS iOS (at least 8.0) /Android (at least 4.4)
CONNECTION TYPES Bluetooth

FPV Goggles

DIMENSION 196 x 113 x 128 mm
WEIGHT 200 g
MATERIAL PC + ABS
MOBILE SUPPORT 4,7″ – 6″
FOV 110°
PUPIL DISTANCE ADJUSTMENT Yes