04 Aralık 2016 Yazarı omer 5

Cartoni Smart Pro Tripod

Cartoni Smart Pro tripod sistem, 0-6kg aralığındaki tüm DSLR, DV ve AVCHD kameralar için ideal tripod kafasıdır.

Son derece kompakt ve hafif olan Smart Pro ‘da hem pan hem tilt üzerinde bulunan sürekli ayarlı akışkan söndürme sistemiyle birlikte 0-6kg arası her nevi kamerayı dengeleyebilen, CARTONI patentli benzersiz bir değişken karşıtdenge (Counterbalance) mekanizması bulunmaktadır.

Cartoni Smart Pro tripod kafasına bir “quick release” kayar kamera bağlantı adaptörü, su terazisi ve ayarlı pan kolu da dahil edilmiştir.

Cartoni Smart Pro tripod sistem +/-90 derecelik tilt aralığının tümünde aynı mükemmel tepkimeyi vermektedir.

Cartoni Smart Pro tüm 75mm küresel tabanlı tripod ve destek sistemleri ile uyumludur. Üstün dayanıklılık ve kullanım kolaylığı Smart Pro ‘yu DSLR, DV, HDV, AVCHD kamera kullanan  günümüz kameramanının bir numaralı tercihi yapmıştır. 0-6kg Cartoni Smart Pro tripod sistem 6 Kg ‘a kadar yeni nesil profesyonel HD kameralar için tripod ihtiyacınızı karşılayacaktır.

0-6kg Cartoni HiDV tripod sistemi şu parçalardan oluşur :
– Smart Pro kafa
– Hafif aluminyum tripod (tek veya çift aşamalı)
– Orta seviye örümcek
– Kauçuk pabuç seti
– Tripod kolu ve bağlantısı
– Kayar kamera bağlantı kızağı

Daha fazla bilgi için, lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.

Bu ürüne ait pdf doküman

The Smart Pro Fluid Head is the ideal support for the latest DSLR & UHD cameras weighing up to 6 Kg (13 lbs).

Extremely compact and lightweight the Smart Pro features a continuosly variable fluid damping system on both pan and tilt movements and a unprecedented CARTONI patented variable counterbalance which brings its range of use to cover all existing DSLR cameras.

The Smart Pro Fluid Head comes equipped with a quick release sliding camera plate, spirit level and orientable pan bar.

The Smart Pro’s tilting angle is +/- 90° with perfect response throughout the entire tilt range. It interfaces with all 75 mm bowl base tripods and supports. The extreme ruggedness and versatility togheter with a superb quality/price ratio make the Smart Pro the best possible support for DSLR & UHD videographers.