04 Aralık 2016 Yazarı omer 13

Cartoni Focus HD

Cartoni Focus HD Tripod 0-12kg aralığında yer alan tüm kameralar için tasarlanmış dünyanın ilk ve tek kafasıdır. Özel fiyat ve ödeme koşullarını sorunuz.

Son derece kompakt, hafif ve yenilikçi bir kafa olan Cartoni Focus HD’de hem pan hem tilt üzerinde bulunan sürekli ayarlı akışkan titreşim söndürme sistemiyle birlikte 0-12kg arası bütün ENG ve EFP klameraları dengeleyebilecek güçte, CARTONI patentli benzersiz bir değişken karşıtdenge (Counterbalance) mekanizması bulunmaktadır. Ekipmanınız dilerseniz hafif bir DSLR, dilerseniz HPX371 klasmanında aksesuar yüklü profesyonel bir video kamerası olsun farketmez. Cartonic Focus HD eşsiz ve yanına yaklaşılmaz performans / fiyat oranı ve benzersiz 5 yıl Cartoni fabrika garantisiyle uzun yıllar yanınızda eksik etmeyeceğiniz mükemmel bir Kamera Destek Sistemidir.

Focus HD kafasıyla birlikte bir “quick release” kayar kamera bağlantı adaptörü, su terazisi ve ayarlı pan kolu da verilmektedir.

Focus HD +/-90 derecelik tilt aralığının tamamında aynı mükemmel tepkimeyi vermektedir.

Cartoni Focus HD tüm 100mm küresel tabanlı tripodlar ve destek sistemleri ile tam uyumludur. Üstün dayanıklılık ve kullanım kolaylığı Cartoni Focus HD’yi günümüz haber kameramanının ve video belgeselcisinin bir numaralı tercihi yapmıştır.

Türkiye’deki mükemmel servis organizasyonu ve yaygın kullanımı ile Cartoni Focus HD zorlu profesyonel işlerde akla ilk gelecek en güvenilebilir fluid kafadır.

Daha fazla bilgi için, lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.

Bu ürüne ait pdf doküman