Cartoni Focus HD

Cartoni Focus HD Tripod 0-12kg aralığında yer alan tüm kameralar için tasarlanmış dünyanın ilk ve tek kafasıdır. Özel fiyat ve ödeme koşullarını sorunuz.

Son derece kompakt, hafif ve yenilikçi bir kafa olan Cartoni Focus HD’de hem pan hem tilt üzerinde bulunan sürekli ayarlı akışkan titreşim söndürme sistemiyle birlikte 0-12kg arası bütün ENG ve EFP klameraları dengeleyebilecek güçte, CARTONI patentli benzersiz bir değişken karşıtdenge (Counterbalance) mekanizması bulunmaktadır. Ekipmanınız dilerseniz hafif bir DSLR, dilerseniz HPX371 klasmanında aksesuar yüklü profesyonel bir video kamerası olsun farketmez. Cartonic Focus HD eşsiz ve yanına yaklaşılmaz performans / fiyat oranı ve benzersiz 5 yıl Cartoni fabrika garantisiyle uzun yıllar yanınızda eksik etmeyeceğiniz mükemmel bir Kamera Destek Sistemidir.

Focus HD kafasıyla birlikte bir “quick release” kayar kamera bağlantı adaptörü, su terazisi ve ayarlı pan kolu da verilmektedir.

Focus HD +/-90 derecelik tilt aralığının tamamında aynı mükemmel tepkimeyi vermektedir.

Cartoni Focus HD tüm 100mm küresel tabanlı tripodlar ve destek sistemleri ile tam uyumludur. Üstün dayanıklılık ve kullanım kolaylığı Cartoni Focus HD’yi günümüz haber kameramanının ve video belgeselcisinin bir numaralı tercihi yapmıştır.

Türkiye’deki mükemmel servis organizasyonu ve yaygın kullanımı ile Cartoni Focus HD zorlu profesyonel işlerde akla ilk gelecek en güvenilebilir fluid kafadır.

Daha fazla bilgi için, lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.

Bu ürüne ait pdf doküman

11 Cevaplar Cartoni Focus HD

 1. Emin dedi ki:

  Merhaba,

  BM production 4k ve cage, follow focus, matte box gibi aluminyum aksesuarları kaldıracak bir sistemin model ve fiyat bilgisini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

 2. ilhan dedi ki:

  Cartoni Focus HD F125 ürünün fiyatını alabilirmiyim.

 3. Jehat Altun dedi ki:

  fiyat bilgisi alabirmiyim

 4. yıldır hancıoğlu dedi ki:

  fiyat alabilirmiyim tripod için

 5. sinan dedi ki:

  fiyatını öğrenmek istiyorum…

 6. İnanç Türkmenoğlu dedi ki:

  Merhabalar nx5 ve mc 2000 ile kullanacagım tripod arıyorum. Fiyatları ve görselleri gönderirseniz sevinirim.

 7. Yılmaz Demir dedi ki:

  Selamlar,
  Cartoni FocusHD Tripod ve Cartoni HiDV için fiyat rica edecektim. Kamera Sony HD 1000E. Teşekkür ederim.
  ( Bonus soru:) filmciliğe yeni başlamış birine video kameramı, dslr mi yoksa handycam mi tavsiye edersiniz:) TEŞEKKÜRLER)

 8. Teknik Servis dedi ki:

  FocusHD, 0-12kg arası counterbalance yapabilen, HPX371 kamera ile %100 uyumlu ve fiyat/performans bakımından mükemmel bir tripod sistemidir. Fiyatlar e-mail adresinize gönderilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir