Canon XC10
03 December 2016 By omer 4

Canon XC10 4K Kamera

Canon XC10 4K Kamera, avuç içi boyutundaki kamerayla muhteşem 4K/Full HD 4:2:2 video ve 12 MP fotoğraflar

Yaratıcı ve çok yönlü Canon XC10 4K Kamera; 10x zum lens, optik görüntü sabitleme ve Wi-Fi uzaktan kumanda özelliklerine sahip kompakt, hafif ve kullanımı kolay olan kamerayla muhteşem 4K/Full HD 4:2:2 videolar ve yüksek kaliteli fotoğraflar çeker.

Canon’un son derece çok yönlü XF-AVC H.264 kodeğiyle çeşitli yüksek kaliteli ve yaratıcı çekim seçeneklerinin keyfini çıkarın. Mevcut 4K iş akışlarına kolay entegrasyon için 305 Mbps/4:2:2/8 bit hızına kadar muhteşem 4K videolar çekin ya da 50 Mbps/4:2:2/8 bit hızında yüksek kaliteli, uzun süreli Full HD filmler çekin.

Canon XC10 4K Kamera

1,0 inç CMOS sensörü

Geniş 1,0 inç Canon CMOS sensörü, hem film hem de fotoğraf çekerken yüksek çözünürlük, yüksek hassasiyet, düşük gürültülü görüntüler sağlamak için geliştirilmiştir. Mükemmel sığ alan derinliği yaratıcı ifadelerinizi arttırır.

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve 4K film karesi tutma özelliği

Yüksek çözünürlüklü, etkileyici 12 Megapiksel fotoğrafları kolaylıkla çekin, farklı “görünüm” ayarları ve ayar işlevlerinden seçim yaparak bu fotoğrafların nasıl görüneceğine ve çekileceğine karar verin. Ayrıca 4K bir filmin en iyi karelerini 8,29 Megapiksel fotoğraflar olarak kare tutma işlemiyle çıkarabilir ve kaydedebilirsiniz.

Ağır ve hızlı çekim kaydı

1/4 hıza kadar (HD filmler) yüksek kaliteli ağır çekimlerle ya da maksimum 1200x (4K filmlere kadar) hıza çıkan hızlı çekimlerle yaratıcı ifadelerinizi arttırın.

Optik görüntü sabitleyiciyle 10x zum

4K çekimi için geliştirilmiş olan XC10 kamera, 10x optik zum lensle donatılmıştır. Lens; odak ve zum seçenekleri için ayrı manuel kontrol halkalarına sahiptir ve hareket halindeyken veya elle çekim yaparken düzgün, sabit görüntüler sağlamak için optik ve elektronik görüntü sabitleme özelliği vardır (elektronik görüntü sabitleme özelliği tüm çekim modlarında kullanılamaz).

Dahili olarak muhteşem 4K görüntüler çekin

Dahili CFast 2.0™ hafıza kartına muhteşem yüksek bit hızında 4K filmler çekin ve ayrı bir dahili SD karta Full HD video veya fotoğraflar çekin. Yüksek hızda HD işleme sayesinde yüksek kalite ve önemli oranda daha temiz sonuçlarla Full HD kayıtlarda 4K görüntü çekiminin çeşitli avantajlarından faydalanın.

Herhangi bir ışıkta mükemmel performans

Gelişmiş hassasiyet ve mükemmel düşük ışık performansı sağlayan 20.000’e kadar yüksek ISO oranı sayesinde her türlü zorlu koşullarda düşük gürültülü fotoğraflar çekin. Dahili bir ND filtre, parlak ışıkta veya daha geniş bir diyafram gerektiğinde pozlama kontrolünü geliştirir.

Faydalar

  • 1,0 inç CMOS sensör
  • Canon’un XF-AVC H.264 kodeğiyle 305Mbps/4:2:2/8 bit hızına kadar 4K fotoğraf çekin
  • 12 MP fotoğraflar veya 8,29 MP 4K film tutma özelliği
  • Canon Log ve Geniş DR Gamma
  • CFast 2.0™ karta dahili olarak 4K film çeker
  • Maksimum ISO 20.000; artı dahili ND filtresi
  • Optik görüntü sabitleyiciyle 10x zum
  • Büyüteçli vizör içeren kompakt, ergonomik tasarım
  • Ağır ve hızlı çekim kaydı
  • Wi Fi uzaktan kumanda

Canon XC10 4K Kamera ile ilgili ayrıntılı bilgi için ürünün web sitesini ziyaret edin.