Blackmagic URSA 4K Kamera

Blackmagic URSA 4K Kamera; Dünyanın ilk özelleştirilebilen 4K Dijital Film Kamerası

Blackmagic URSA kameranın büyük boyutu güçlü bir soğutmaya yer sağlıyor; sessiz fanlarla kasa serin tutularak yüksek kare hızları elde ediliyor. İşlenmiş alüminyum tasarım çok sağlam ve büyük film ekiplerinin kullanımına yönelik, sensörü sahada kullanıcı tarafından yükseltilebilecek biçimde üretildi. Kameranın her kısmı ayrı görüntü yönetmeni, kamera asistanı ve ses mühendisi iş istasyonuna ayrılmış. Görüntü yönetmeni istasyonunda 10 inçlik katlanıp açılan monitör ve ayarlar, durumlar, skoplar için ayrı 5 inçlik bir ekran var. Ses istasyonunda ses göstergeleri, kontrolleri ve ses bağlantıları bulunuyor. Büyük ekran sayesinde fazladan set donanımı gerekmiyor ve böylece çekimler arasında hızla hareket edilebiliyor. 
Dünyanın ilk üst düzey dijital film kamerası setteki iş akışlarında devrim yaratmak üzere tasarlandı. Büyük film ekiplerinin ve tek kişilik kullanımın ergonomisine uygun üretilen URSA 10 inçlik açılan monitör, kullanıcı tarafından yükseltilebilen geniş Super 35 obturatör, 4K görüntü sensörü, 12G-SDI ve dahili çift RAW ve ProRes kaydedici içeriyor. Sensör ve lens yuvası elemanı değiştirilebildiği için EF veya PL lens yuvaları, hatta B4 yuvalı bir yayın video sensörü kullanmak tercih edilebiliyor. Böylece gelecekte en son sensör teknolojisine geçilebilecek ve kamera gövdesine yapılan yatırım korunacak.
 
Özellikler:
– 3840×2160 Aktif sensör çözünürlüğü
– Kayıpsız sıkıştırılmış Cinema DNG raw kayıt
– 12 stop dinamik aralık
– PL lenslerle uyumluluk
– 10.1″ FullHD ekran
– CFast 2.0 karta kayıt
– 10bit 4:2:2 12G-SDI çıkış, 3G-SDI downconvert monitör çıkışı
 
Blackmagic URSA üst düzey sinema filmleri, reklamlar, televizyon dizileri, belgeseller, elektronik haber toplama, müzik videoları ve diğer yapımlarda kullanılmak üzere tasarlandı. 
 
Blackmagic URSA 4K kamera için,  lütfen detaylı bilgi için telefonla veya mail yoluyla bize ulaşınız.
 
Ayrıntılı bilgi için lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.
 
 

11 Cevaplar Blackmagic URSA 4K Kamera

 1. mutlu dedi ki:

  Blackmagic URSA 4K Kamera fiyat alabilirm

 2. Faik Demirbilek dedi ki:

  Merhaba Ursa Body ve bir adet 128 gb cfast card bir de gold mount plate fiyatı verebilir misiniz ?

 3. mert say dedi ki:

  merhaba 2k kamera almak istiyorum , fiyatlar ve markalar nelerdir tavsiye edebileceğiniz çok uçuk olmamak şartı ile,(black magicleri ise matte box sholder set fiyatları ile hakkında bilgilendirirmisiniz?
  Teşekkürler ,İyi çalışmalar

 4. Ahmet Ünal dedi ki:

  Merhaba.Ef mount’lu URSA ve varsa cfast card fiyatı iletebilir misiniz?

 5. Aylin dedi ki:

  BMD Ursa Ef mount ve Pl Mount olarak elinizde mevcut mu? Ef mount fiyatını en kısa sürede teklif olarak bekliyorum. İyi çalışmalar. Bunun yanında Bmd 4k Sinema kamera ve 2.5K sinema kameranın fiyatlarının da teklifini beklemekteyim.

 6. Erdem dedi ki:

  Fiyat bilgisi lütfen birde bunun stüdyo kamerası war sanırım oda warsa onunda fiyat bilgisini atın.

 7. Mehmet sevinç dedi ki:

  Fiyat alabilirmiyim….Canon lensler kullanılır mı

  • omer dedi ki:

   Canon ve tüm EF uyumlu lensler URSA ile kullanılabilir. İstediğiniz fiyat bilgisi tarafınıza gönderilmiştir. Teşekkürler.

 8. Ahmet Ünal dedi ki:

  Merhaba.Bu kameranın satışa çıkmasını bekliyordum.Sitesinde temmuz sonu itibari ile satışa çıkacağı yazıyor.Elinize ne zaman ulaşır ve fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz? Sizden daha önce hpx371 almıştım,onu sattım,umarım yeni bir alışveriş yapabiliriz.iyi çalışmalar.

  • omer dedi ki:

   Ahmet Bey,

   URSA büyük ihtimalle Eylül sonu gibi teslimata başlayacak. Peşinatla ayırtanların teslimatları öncelikli olarak yapılacak. Fiyat bilgisini mail adresinize attım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir