12 Mayıs 2014 Yazarı omer 42

Blackmagic Sinema Kamera

Blackmagic Sinema Kamera, Cinema DNG Raw çekim imkanı sunan EF mount lens uyumlu profesyonel dijital sineme kamerası Blackmagic, video kameralarının sınırlı kontrast aralığı, HD çözünürlüklerden öteye geçememeleri, dosya kaydında yoğun sıkıştırma yapmaları, düşük kaliteli lensler kullanmaları ve malzeme verisi yönetimiyle NLE yazılımlarına katılamamaları gibi sorunlarını aşmak için çok küçük bir gövdede film kalitesini verecek bir kamera tasarlamaya karar verdi ve Cinema Camera doğdu.

Profesyonel uygulamalarda en pratik ve hesaplı kayıt ortamı olan SSD disklere RAW kayıt imkanı bu fiyat seviyesinde başka hiç bir kamerada bulunmamakta. Blackmagic Sinema Kamerasının EF bayonet uyumluluğu, Canon, Tamron, Tokina, Sigma ve Zeiss gibi diğer EF uyumlu lens üreticilerinin  zoom ve prime olmak üzere çok geniş seçenekli ve çok yaygın lens portfolyolarını siz profesyonel kameramanların kullanımına açıyor.

– 2432×1366 Aktif sensör çözünürlüğü
– 12-bit RAW dosya kayıt imkanı
– 2.5K RAW (2432×1366), ProRes ve DNxHD (1920×1080) kayıt imkanı
– 13 stop dinamik aralık
– Canon EF ve Zeiss ZE mount lenslerle uyumluluk
– 5″ 800×480 dokunmatik LCD kapasitif ekran
– 2.5″ SSD diske kayıt
– 10bit HD-SDI çıkış
– DaVinci Resolve renk düzeltme yazılımı, Media Express capture yazılımı, Ultrascope waveform yazılımı
 
Blackmagic Sinema Kamerası en uygun fiyatla KA PRO’da. Lütfen detaylı bilgi için telefonla veya mail yoluyla bize ulaşınız.
 
Ayrıntılı bilgi için lütfen ürünün web sitesini ziyaret edin.
 
Ürünle ilgili dökümanlar için tıklayınız.