Kategori Arşivi: İnterkom

Angenieux Optimo Prime

Full Frame Optimo Prime serisi lensler, endüstri referansı olan uzun zoom Optimo Ultra 12X ile mükkemmel bir uyum sergiler.

İlk Angenieux Prime lenslerinden 70 yıl sonra, Optimo Prime serisi lens teknolojisinde kanıtlanmış olan yüksek optik ve mekanik hassasiyetini getiren bilgi birikiminin bir sonucudur.

Bu 18-200mm aralığındaki 12 lenslik takım içinde yer alan her bir lens mükemmel şekilde kompakt, hafif ve uç noktalar hariç tamemen T1.8 olacak şekilde tasarlanmıştır. Lensler Cooke-I veya LDS gibi metadata sağlamakla birlikte değiştirilebilir diyafram bıçakları (6,8,12 etc) gibi kullanıcının isteğine kalmış özelliklere de sahiptir. Uygulamanın gereksinimi ve bütçe doğrultusunda 3 farklı seti bulunmaktadır.

Focal Length (mm)182124283240
T Number2.01.81.81.81.81.8
Hor. FoV87.872.565.554.3
Ver. FoV57.044.739.532.0
Weight (kg)1.81.71.71.71.71.7
Length (mm)140128128128128128
Focal Length (mm)506075100135200
T Number1.81.81.81.81.82.0
Hor. FoV44.330.117
Ver. FoV25.717.39.6
Weight (kg)1.71.71.71.71.82.0
Length (mm)128128128128140
  • 12 Lensli Platinum Set : 18,21,24,28,32,40,50,60,75,100,135 ve 200 mm
  • 9 Lensli Gold Set: 18,21,28,32,40,50,75,100 ve 135 mm
  • 6 Lensli Silver Set: 21,28,40,50,75 and 135mm

Datavideo ITC-100

Datavideo ITC-100 HP1-4 İnterkom seti, 4 Beltpack ve 4 Profesyonel Headset